Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
- kierunek dietetyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Międzynarodowa Konferencja z udziałem
prof. dr hab. Elżbiety Grochowskiej - Niedworok

W bieżącym roku przypadają obchody XXX-lecia Uniwersyteckiego Zdrowia Publicznego w Polsce. W ramach obchodów organizowane są konferencje oraz webinaria.  Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Elżbieta Grochowska-Niedworok, współprzewodnicząca Rady ds. Współpracy i rozwoju Kadr NIZP-PZH, Profesor Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej PWSZ w Nysie, została zaproszona do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Zdrowie Publiczne - dotychczasowe osiągnięcia i nowe wyzwania, która odbyła się on-line (7-8.10. 2021 r.).

Pani Profesor była panelistką w sesji pt. Forum absolwentów i pracodawców - zdrowie publiczne i perspektywy ukończonych studiów wyższych i rynku pracy.

 

 

 

 

  
Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018
kontakt z webmasterem:    
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK